Vrh A

Máme štěňátka: 1.2. 2016 se nám narodilo 8 štěňátek z toho 5 fenek a 3 pejsci.

Štěňátka budou na odběr od 24.3. 2016

Galerie našich štěňátek

 

Febien Navi Island

Finley z Jasmínových Hor

 

Ebinka, je krásná blue merle fena. Na výstavách vždy oceňována za krásnou srst i v době línání, za krásnou hlavu, tmavé oko. U nás doma je oceňována za její povahu. Od štěňátka je klidná, nikdy nic nezničila, nerozbila. Prosnulou borderčí pubertu jsme u ní ani nezaznamenali. Přesto jejím životním potěšením je aport a běhat za tenisákem by dokázala celý den.

Fido, je krásný mohutný pes, úžasnou barvou a ještě úžasnější povahou. Je neúnavný mazel a aportér. Povahou se k Ebince velice hodí, a to především svým temperamentem. Je vnímavý, učenlivý a jeho panička ho naučila i spoustě kouskům, u kterých je k „sežrání“.
Rodiče štěňátek vybíráme jako vždy, dle povahových vlastností, a také dle exteriéru. Ze spojení Ebinky a Fida předpokládám krásné vyrovnané jedince jak povahou, tak exteriérem. Jako rodinní společníci, kamarádi na cvičák nebo na výstavy, budou štěňátka jako stvořená.

 

Asarah Dea Asarah – černobílá fenka

(rezervovaná)

Tahle krásná holčička dostala jméno po zakladatelce chovatelské stanice Asarah Cederikon. A protože vylezla z bříška jako první a byla černá, musela toto jméno dostat zákonině ona.

porodní váha: 313g

žije v: malá Sára pojede na Moravu


Amon Dea Asarah- ee-red pejsek

(rezervovaný)

Naším druhým štěňátkem byl tento veliký chlapeček. Své jméno dostal podle své velikosti. Když se plazí k mléčnému napajednu, jede ostatními štěňátky jako tank. Z Amona bude pes jako řemen.

porodní váha: 365g

žije v: Amon pojede také na Moravu


Akira Dea Asarah – ee-red fenka

(rezervovaná)

Třetí miminko vyběhlo na svět skoro samo. Tato malá holčička vyšla po velkém bráchovy a je to naše jedinná ee-red holčička. Zatím je velice zbrklá, pořád se přesouvá, stále ji nacházím daleko od maminky. Ale s velkými sourozenci hrdě válčí o dlabanec.

porodní váha: 265g

žije v: malá Kira bude bydlet nedaleko Prahy, takže i nedaleko


Abigail Dea Asarah – blue merle fenka

(rezervovaná)

První holčička blue merle byla vymodlená. Po všech barvičkách jsem trnula, zda tam nějaká blue merle bude. Tato  holčička dostala jmého Ebinka po mamince, protože je jí velice podobná. Má krásnou hlavičku a je velice jemná.

porodní váha: 313g

žije v: malá Ebinka pojede do Dobřichovic


Allegra Dea Asarah – blue merle fenka

(rezervovaná)

Druhá blue merle holčička. Když jsem ji uviděla, měla jsem velikou radost, že máme další holčičku tohoto zbarvení. Allegra je velice akční holčička, byla tak živá, že jsem ji nemohla ani pořádně osušit a hned se rvala o mlíčko.

porodní váha: 319g

žije v: Allinka pojede taky jen kousek a to do Prahy 4


Ascari Dea Asarah – ee-red pejsek

(rezervovaný )

Tento krásný malý chlapeček mě baví svou jemností. Proto také dostal světle modrou barvičku. Je velmi klidný a nenápadný. Avšak až vyroste, bude z něj jistě krasavec.

porodní váha: 280g

žije v: tento chlapeček nám zůstaně nejblíže a to v Roudnici nad Labem


Aston Dea Asarah – ee-red pejsek

(rezervovaný)

Aston je další krásný chlapeček, je krásně světloučký a jen si občas pobrlává. Je svou vahou nejmejší ze všech narozených miminek ale poctivě to dohání papáním.

porodní váha: 253g

žije v: Astík, přejmenovaný malou holčičkou na Froda, pojede do Duchcova


Annabell Dea Asarah – blue merle fenka

(rezervovaná)

Na tuto holčičku jsme si museli počkat pěkně dlouho, narodila se 4 hodiny po předchozím bratříčkovi. Ale když vylezla, bylo mi jasné, proč jsme tak dlouho čekali. Je to pořádný kus holky a navíc krásně zbarvené. Mamina si na ní tak musela hodně odpočinout.

váha: 325g

žije v: Bellinka pojede směr BrnoNa naše štěňátka se velice těšíme a dáme jim tu nejlepší péči, jakou jsme schopni poskytnout. Krmena budou tvarohem, mlékem, masíčkem a protože většina majitelů krmí své pejsky granulemi, tak je samozřejmě budeme zvykat i na ně. Krmíme jen kvalitními značkami.

Vyrůstat budou s dalším psem, kočkami. Budou zvyklá, jak na pobyt v době, tak venku. Plně socializovaná a  do nového domova odchází s náležitou výbavičkou.

Je pro nás důležitý trvalý kontakt s budoucími majiteli našich odchovanců.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
INSTAGRAM