Vrh B kočka

Britská koťátka VRH B

Druhý vrh koťátek jsme očekávali s ještě větším nadšením. Spojení rodičů tohoto vrhu je stejné jako u vrhu A, a jelikož se k nám dostávájí fotografie krásných kočiček, rozhodli jsme se, nechat si jednu holčičku. Celou dobu jsme trnuli, aby tam ta naše holčička byla. A protože jsme měli zamluvenou ještě jednu holčičku, trnuli jsme o to více, zda tam ty dvě „objednané“ holčičky budou. Po 3 dnech permanentního hlídání naší kočičí mámy, jsme se dočkali tlačení prvního miminka a hned nám také bylo jasné, proč se na to číča tak připravovala. Jako první vylezl modrý chlapečer velký jako stoloda, když za ním vyšla první holčička, ani jsme nevěděli, že je na světě, jak byla naše žlutonka malinká. Poté si mamina dala dvouhodinovou pauzu a stále nás napínala na druhou holčičku. Po pauze přišel na svět zelený chlapeček. Už jsem propadala strachu, že budu muset kamarádce napsat, že holčička pro ni není. Ale nakonec vyšla na svět holka jako řemen!


Bugi Tatínek
 –  je krásná lilová kočička silné kostry. Má krásnou   hlavu   a velmi milou povahu. Je  velmi aktivní kočička,  která    celý den pobíhá a hledá si zábavu. Ale nepohrdne také  spánkem v posteli nebo něčím dobrým.  –  je mohutný modrý kocour s krásnou stavbou těla. Oproti Bugině, která je aktivistka, mě zaujal jeho          klidnou povahou. Působí jako rozumný kocourek,        který rád lenoší  s páníčkem na sedačce. Je velmi         vyrovnaný a trpělivý.

 

Toto spojení jsem vybrala především kvůli povahám rodičů. Jelikož naše Bugi je velmi akční kočička, hledala jsem koucourka s klidnější a mírnější povahou. Což se mi také povedlo.

 

 

 

 

 

 

 

  • koťátka u nás vyrůstají uprostřed každodenního dění. Jejich hlavní pelíšek je mezi obývákem a jídelnout, takže nejrušnější místnosti v domě.
  • Je pro nás důležité, aby byla koťátka dobře socializová. Proto budou zvyklá na zvuky okolo vaření, uklízení. Budou zvyklá na děti i přítomnost psa.
  • Budou zvyklá na kočičí toaletu, škrábadlo a jiné návyky.
  • Kotátka máme po začátku v ohrádce a když povyrostou běhají po celém domě, kde mohou i do patra. Koťátkům necháváme volnost.

Female Bri a – Bobina

zůstáva doma

porodní váha- 98g

Po prvním chlapečkovi jsme stále čekali na naší holčičku, která s námi zůstane doma. Doufala jsem, že tam pro nás je a taky ano. Po Brakovi vyběhla na svět tato malá holčička, ani jsme o ni na začátku nevěděli. Je světle modrá, přesně jako jsme si přáli a protože si ji necháváme za našeho zemřelého kocourka Bobika, na kterého stále vzpomínáme, zdědila po něm také toto jméno.

 


Male Bri a – Blue Bond

Náš Bondíček po měsíci a půl vrátil na pár dní domů od původní majitelky. Hledali jsme pro něj nový domov ale nakonec bydlí téměř přes silnici od nás u mé sestřenice. Jsme moc rádi, že se jim Bondík, nyní James, zalíbil a zůstal u nich na trvalo.

porodní váha- 115g

Po dvouhodinové pauze, kterou si mamina při porodu dala, nám hned bylo jasné proč. Narodil se jako třetí a ze všech největší, a protože je z celkového počtu našich koťátek 7 a je to vrh B, musel být Bond. Je to opravdu mazák a jmenovce určitě nezepře.


Female Bri a – Bella Star

Praha – Veronika Kunrtová

porodní váha – 111g

Když už jsem začala mít obavy, že se druhé holčičky nedočkáme, přišla tahle princezna. Ani velká, ani malá ale krásná. Tahle tmavě modrá princezna se ale umí pořádně nacpat mlíčkem, a už teď svou vahou předběhla i velké bráchy. Je to opravdu silná holka, krev a mlíko!

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
INSTAGRAM